Základní škola Dolní Štěpanice

Motto:Škola, ve které jsem rád.“

O škole

Naše podhorská malotřídní škola je odloučeným pracovištěm ZŠ Benecko. Budovu školy zdobí pamětní deska s podobiznou zakladatele a průkopníka turistiky a lyžování v Krkonoších Jana Buchara.

Dojíždí k nám také děti z Horních Štěpanic, Mrklova , Lhoty Štěpanické a také z Hrabačova. Vládne u nás téměř rodinné prostředí v malém kolektivu s individuálním přístupem pod vedením aprobovaných učitelek s dlouholetou praxí. Všichni se snažíme, aby název našeho školního vzdělávacího plánu

„Škola, ve které jsem rád“, byl pravdivý.

Výuka probíhá ve dvou třídách pro žáky 1. až 5. ročníku. Součástí školy je i školní jídelna a družina. Máme učebnu vybavenou interaktivní tabulí a počítači. To nám umožňuje ve výuce využívat moderní formy a metody práce.

Důležité

Vážení,

i pro naši Základní školu Dolní Štěpanice, příspěvková organizace platí od 25. května 2018 Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zkráceně GDPR.

Aktuality & Akce

ZÁPIS

ZÁPIS do 1.ročníku na školní

KARNEVAL

V pátek 9.února byly karnevalové

Základní škola Benecko, p.o.

Adresa: Dolní Štěpanice 87, Jilemnice 514 01

Tel.: 481 545 083

ID datové schránky: 68tmjmb

email: zs.stepanice@seznam.cz

Základní kontakty

Telefon: 481 545 083

E -mail: zs.stepanice@seznam.cz

Kontakt na ředitelku:  XXX XXX XXX

ředitelka

učitelka

učitelka/družina

tel. XXX XXX XXX

Copyright © 2024 ZŠ Dolní Štěpanice. Všechna práva vyhrazena.