ŠKOLNÍ VÝLET 2017

S blížícím se koncem školního roku jsou neodmyslitelně spojeny výlety. Letos jsme se vydali objevovat další krásná místa naší země. Hlavním cílem bylo nezabloudit a neztroskotat.
První zastávka byla Loučeň. Zahrady barokního zámku nabízejí 10 bludišť a labyrintů. Jedná se o evropský unikát. Bloudit se dá mezi keři, kameny, lany, palisádami nebo písmeny.
Nikdo nezabloudil, a proto jsme pokračovali do Poděbrad.Projížďka na parníku po Labi krásně zpříjemnila výletové, slunečné odpoledne. Hodinovou plavbu k soutoku Labe a Cidliny ještě oživilo zdymadlo. To tady na horách tak často nezažijeme.
Socha krále Jiřího nás přilákala až na rušné náměstí. Kdo by odolal v parném dni několika stánkům se zmrzlinou? Sladká tečka na konec, to musí být.
Když plánujeme výlet, vždycky si říkáme:“Hlavně aby nepršelo,nikomu se nic nestalo a v pořádku jsme se vrátili.“ To se nám podařilo. Zásluhu na tom mají fajn děti a spolehlivý pan řidič pan Zelinka.

Nebyly nalezeny žádné obrázky