ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Nejen do nového školního roku, ale také do nového prostředí, se vraceli po prázdninách žáci z dolnoštěpanické školy. Během léta totiž proběhla rozsáhlá rekonstrukce třídy v prvním poschodí. Opět se k dílu přistoupilo „od podlahy“. Takže se brousily parkety, zaváděla se nová elektroinstalace, obnovil se koutek s umyvadlem, přesunula se interaktivní tabule a na místo prastaré zelené se pořídila nová tabule.

Na přípravách a práci se podílela spousta šikovných rukou řemeslníků. Veliké díky patří v první řadě zřizovateli za vstřícné jednání a financování, paní ředitelce za podporu a pomoc, ale také pracovníkům Obecního dvora. Vždy se našel někdo, kdo byl k ruce a pomohl ke zdárnému, a především včasnému, dokončení rekonstrukce. Děkujeme moc….

1. září jsme mohli společně a v příjemném prostředí zahájit školní rok. Poprvé do školních lavic letos zasedli Aneta Erlebachová, Karel Tomeš a Maksym Kishchyk. Přejeme všem hodně úspěchů, spoustu nových zážitků a prima kamarády.