SPORTOVNÍ DEN

V úterý jsme si na benecké škole  za krásného slunečného počasí udělali sportovní den. Závody ve slalomu byly velice těžké, ale naši závodníci  si s tvrdým povrchem a zavřeným slalomem lehce poradili. A kdo  se s tím popral nejrychleji? Terezka Houdová, Matěj Slíva, Anetka Erlebachová a Daniel Kouba. Další pořadí hádejte z fotek z fotogalerie:)

Po krátkém odpočinku, dobré svačině a teplém čaji, který nám ve ŠJ přichystala p. kuchařka , jsme se začali připravovat na další soutěžní klání. To už na naše sportovce čekal před školou pan Holman s připravenou mázou, abychom se mohli vydat na start závodu v běhu na lyžích. A jak to dopadlo? Sluníčko nás nadále povzbuzovalo z blankytně modré oblohy a my jsme s úsměvem na tváři uháněli dobře upravenou bílou stopou, o kterou se nám opět postaral pan Holman. My mu za  školu a celou zimní sezonu moc děkujeme. Těšíme se již nyní na příští rok: „Ať nám to zase frčí.“ A kdo vlastně vyhrál? No přeci všichni, kteří se zúčastnili a dojeli do cíle. Ale nejrychlejší byla opět Terezka Houdová, Davídek Fantík, Anetka Erlebachová a David Vich.

Na závěr celého sportovního dne jsme si doběhli na Rovinka pro nějakou tu sladkou odměnu  a zakřičeli si sportovní pozdrav….i když se u nás křičet nesmí:(

Nebyly nalezeny žádné obrázky