ŠKOLNÍ PROJEKT „VANESKA“ BYL ÚSPĚŠNÝ

S cílem pomoci někomu, kdo to opravdu potřebuje, se do společného školního projektu „VANESKA“ zapojily Základní škola Benecko, Základní škola Dolní Štěpanice  a Mateřská školka Benecko.

Sbírka byla realizována pro malou Vanesku,která se narodila s nemocí motýlích křídel. A díky společnému úsilí se nám podařilo nasbírat tři obrovské pytle plastových víček od PET lahví, za což patří obrovský dík Vám všem, kteří jste se do sbírání aktivně zapojili.

Víčka byla prostřednictvím Oblastní charity Jičín odevzdána na to správné místo a jejich následným odkoupením specializovanou firmou získá rodina Vanesky finanční prostředky na nezbytné věci k jejímu každodennímu ošetřování (léky, masti, desinfekce, obvazový materiál, bezešvé prádlo…).

Ještě jednou DĚKUJEME, byli jste úžasní!!!