Úkoly

matematika

1.ročník – doporučuji vypracovat jednu stránku denně. Procvičovat učivo doposud probrané. Automatizovat matematické spoje bez prstů. Vytvářet matematickou představivost pomocí lentilek, víček, kostek…Online učební materiály hravou formou.

2.ročník

Procvičovat sčítání a odčítání do 100. Pracovní sešit vypracovat zatím do začátku násobilky. Online učební materiály, pětiminutovky…

Anglický jazyk

3.ročník : lekce 22,23. Procvičovat již probrané učivo. Online testy a pracovní listy. Opakovat slovíčka.

4. ročník : lekce 15 . Procvičovat již probrané učivo. Online testy a pracovní listy. Opakovat slovíčka.

5.ročník: lekce 27,28. Procvičovat již probrané učivo. Online testy a pracovní listy. Opakovat slovíčka.

Vlastivěda:

4.ročník : Do sešitu vypsat výpisky z kapitoly 7 a 8 + pracovní list. Můžete si k tomu nakreslit i obrázky.

5.ročník : Do sešitu vypsat výpisky z kapitoly 6 a 7 + pracovní list. Můžete si k tomu nakreslit i obrázky.

Učebnice online nabízí zdarma nakladatelství FRAUS a NOVÁ ŠKOLA, https://www.skolacek.cz/, alik.cz