DAROVALI JSME SPOUSTU KRÁSNÝCH HRAČEK

Sbírku hraček v rámci projektu „POŠLI HRAČKU DÁL“ se nám podařilo úspěšně zrealizovat. Děti ze ZŠ Benecko, ZŠ Dolní Štěpanice a MŠ Benecko získaly pro děti ze sociálně slabších rodin spoustu nádherných hraček.

Byly jste úžasní!!!   Plyšáci, autíčka, knížky, magnetky, samolepky, stavebnice, kostky, společenské hry, pastelky, fixy, omalovánky, sportovní potřeby, korálky… no prostě 37 plných krabic a krabiček hraček!

Všechny hračky už byly předány do Oblastní charity Jičín a následně poputují k dětem, které to nemají v životě úplně jednoduché. Věříme, že jim udělají opravdu radost. Cíl naší sbírky hraček – vykouzlit úsměv na tváři dětem, které prostě neměly takové štěstí jako my – se tak splnit snad podařilo.

DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTEŘÍ JSTE SE DO SBÍRKY HRAČEK ZAPOJILI !

Fotografie kompletní sbírky naleznete zde:  SBÍRKA VE FOTOGRAFIÍCH

Nebyly nalezeny žádné obrázky