Běh zámeckým parkem 2013

Závody ve Vrchlabí

Ve čtvrtek 24.10.2013 se skupina dětí z naší školy zúčastnila přespolního běhu zámeckým parkem ve Vrchlabí.

Všechny ročníky od 1. do 5. třídy měly trať stejně dlouhou – 1 kilometr.
Pro mladší děti byla trať velmi náročná nejen na správné rozložení sil, ale i na výdrž a udržení tempa.

Na startu se objevilo víc než 340 dětí a naše výprava ve složení Matěj Slíva, Matyas Diaz, David Fantík, Tereza Houdová, Fanda Holubec, Dita Douchová, Aneta Erlebachová, Linda Buštová a Denisa Brožková si vedla skvěle.

Přivezli jsme dvě zlaté medaile zásluhou Davida a Lindy, ale i ostatní se neztratili a většina našich dětí se umístila do desátého místa.

Zvláštní pochvalu zaslouží Matěj Slíva, který je teprve v mateřské škole a mezi dvaceti závodníky obsadil vynikající 5. místo!!!!!!!!!!

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Slívové, Holubcové a Fantíkové za pomoc při dopravě ze závodů.

A vám dětem děkuji za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. L.  Brožková