ZŠ D.Štěpanice – o škole

Naše podhorská malotřídní škola je odloučeným pracovištěm ZŠ Benecko. Budovu školy zdobí pamětní deska s podobiznou zakladatele a průkopníka turistiky a lyžování v Krkonoších Jana Buchara.

 

Dojíždí k nám také děti z Horních Štěpanic, Mrklova , Lhoty Štěpanické a také z Hrabačova. Vládne u nás téměř rodinné prostředí v malém kolektivu s individuálním přístupem pod vedením aprobovaných učitelek s dlouholetou praxí. Všichni se snažíme, aby název našeho školního vzdělávacího plánu

„Škola, ve které jsem rád“,

 byl pravdivý.

 

Výuka probíhá ve dvou třídách pro žáky 1. až 5. ročníku. Součástí školy je i školní jídelna a družina. Máme učebnu vybavenou interaktivní tabulí a počítači. To nám umožňuje ve výuce využívat moderní formy a metody práce.

Náhodné fotografie našich galerií
VLAJKA IMG_3377 IMG_4506-001 IMG_4431 škola-001 IMG_4289 IMG_4283 2017