ZAČÍNÁ ŠKOLA

Letošní školní rok nám přibylo sedm prvňáků. Starší žáci je uvítali pásmem básniček a písničkou.
Paní učitelka a pan místostarosta naše nové kamarády srdečně přivítali a rozdali jim dárečky.
Přejeme všem našim školákům úspěšný školní rok.
„A samé jedničky, ať se vám práce daří!“

Během letních prázdnin proběhla rekonstrukce třídy v přízemí. Vzali jsme to od podlahy, přes nábytek a koutek s umyvadlem. Učení nám zpestří také nová tabule na pilonech s magnetickým povrchem.

Děkujeme obecním zastupitelům, panu Tomášovi a paní ředitelce Šírové, kteří velkou měrou k rekonstrukci přispěli.

Mezi příznivce naší sluníčkové školy patří již delší čas bílá paní Ruprechta. Také ona přišla přivítat děti v novém školním roce a popřála jim samé jedničky. Každý dostal pohlednici z prázdnin podepsanou dokonce i Hubertem. Kdyby se školákům náhodou nedařilo, přinesla pro každého tři kouzelné pilulky, které pomohou překonat případný nezdar.
Škoda, že se do školy nechtělo Raráškovi a Ruprechtě utekl, zbyla po něm za dveřmi jenom aktovka.