Začátek školního roku 2017

Hola hola – škola volá a my jdeme, mámo, táto, ať je zima nebo bláto…

Verši Františka Hrubína vítala škola naše žáčky při letošním zahájení nového školního roku…  S panem starostou jsme přivítali nové žáčky Elu Zengin, Zuzanku Zemánkovou a Filipa Trýznu.      Doufáme, že se jim mezi námi bude líbit, brzy si najdou spoustu kamarádů a s radostí se pustí do nového poznávání. Pan starosta jim přinesl plný kufřík dárků, řekl jim pár hezkých slov, ale to největší překvapení děti teprve čekalo v podobě nově zrekonstruované I. třídy. Už si to po 38 letech zasloužila. A zasloužily si to i děti, však se také radovaly…slyšeli jsme jen „Jé, to je krásné“, „Hurááá“… „To je hustý“…Děkujeme všem, kteří nám s rekonstrukcí pomáhali, za jejich pečlivost, rychlost, kvalitu, no prostě za tu nádheru… Chlapi, klobouk dolů! Velké poděkování patří panu starostovi a radě obce, za to, že nás podporují a vzorně se o školy starají. Ze srdce děkujeme a moc si toho vážíme.